Produkty Usługi
Kim jesteśmy?
 

 

Expoarch.pl to pierwsze w Polsce Wirtualne Targi Architektury i Budownictwa. W jednym miejscu skupiamy całą branżę, a naszym głównym celem jest usprawnienie poruszania się po szerokiej gamie produktów i usług. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego rynku stworzyliśmy przestrzeń, w której każdy znajdzie to co go interesuje oszczędzając czas i pieniądze. Jesteśmy miejscem inspiracji, designu i stylu.

Co oferujemy?
 

Tworząc Wirtualne Targi Architektury i Budownictwa chcemy by w naszym serwisie każdy znalazł miejsce dla siebie. Tym sposobem z naszych usług korzystać mogą:

Producenci – chcesz w łatwy i przejrzysty sposób pokazać swoją ofertę produktową? Skorzystaj z naszych usług, a szybko i intuicyjnie zostaniesz odnaleziony przez kontrahentów . Prócz prezentacji oferty produktowej możesz mieć kontakt z całą branżą przez możliwość otrzymywania zapytań ofertowych.

Projektanci – jesteś architektem lub prowadzisz biuro branżowe? Zarejestruj się i korzystaj z tego nowego narzędzia pracy. Dzięki nam od tej pory wyszukiwanie produktów może być szybkie i przyjemne. Poprzez możliwość wysyłania zapytań ofertowych możesz zgłaszać aktualne zapotrzebowania produktów do projektu u wybranych przez siebie producentów. Co więcej, tworząc u nas swoje portfolio na pewno zostaniesz zauważony przez Inwestorów czy Generalnych Wykonawców.

Generalni Wykonawcy, Inwestorzy – chcesz zaoszczędzić na czasie? Na pewno nieoszacowaną wartością będzie dla Ciebie możliwość utworzenia 10 subkont dla pracowników, kierowników budowy czy pracowników działu ofertowania poszukujących produktów i usług. Dzięki nam szukanie podwykonawców może stać się naprawdę proste.

Wykonawcy – świadczysz usługi budowlane i szukasz kontaktów w branży? Prezentacja oferty firmy i możliwość otrzymywania informacji o aktualnych zapotrzebowaniach to tylko część korzyści jakie płyną dla Ciebie z korzystania z naszych Targów.

Inne podmioty związane z branżą architektoniczno­-budowlaną – jesteś związany z branżą? Jak najbardziej www.expoarch.pl jest miejscem dla Ciebie.

 
Co nas wyróżnia ?

Charakterystyczne dla nas jest posiadanie przedstawicieli terenowych, którzy współpracują z naszymi Klientami oraz fizycznie pojawiają się w Biurach Projektowych i na Inwestycjach. Zapewniamy również wsparcie techniczne dedykowanych doradców klienta, którzy służą pomocą na każdym etapie korzystania z serwisu. Na naszych targach nie znalazłeś kategorii dla siebie lub usług, które by Cię interesowały - ­ skontaktuj się z nami. Młody i ambitny zespół sprosta każdemu wyzwaniu.


Wirtualny świat na wyciągnięcie ręki - dołącz do grona najlepszych!